Dobré jídlo, skvělé pití, to je základ všeho žití.
0,- Kč
Produkty v košíku: 0 Objednat
Krmení BaF pro psy a kočky
Informace
V našem eshopu se není nutné předem registrovat, nakoupit můžete i bez registrace.
Doporučujeme
Články a rady od Cirinky


Ekonomický systém POHODA
Anketa
Jak často nakupujete na internetu?
Často
Občas
Málo
Vůbec
Počítadlo
Online: 8
Dnes: 296
Včera: 970
Celkem: 209967
Úvodní stránka > Značky > Sokol Falco

Sokol Falco

SOKOL FALCO s.r.o. je distribuční firmou firmy FALCO SOKOL CZ a.s., která byla založena v r. 1993 v Miřeticích pod obch. názvem MVDr. Jiří Sokol – Falco se zaměřením na maloobchod s masem pro zvířata.
V roce 1994 firma začala s výrobou kusového masa a na trh již dodávala širší sortiment mletých a mražených výrobků pro psy a kočky.

V současné době SOKOL FALCO s.r.o. zajišťuje distribuci kompletních masových krmiv pro zvířata po celé ČR a SR.Společnost SOKOL FALCO s.r.o. se dodává svým klientům produkty nejvyšší kvality a zajišťuje pro jejich spokojenost ten nejlepší servis.

Firma o sobě uvádí:
"Dbáme na maximální kvalitu našich výrobků (od suroviny přes obaly až po způsob doručení zboží). Všechny naše provozy jsou pravidelně kontrolovány státní veterinární správou. Náš výrobní závod je schválený pro výrobu krmiv do celé Evropské unie - naše registrační číslo je: CZ15026. NEPOUŽÍVÁME PŘI VÝROBĚ DOCHUCOVACÍ LÁTKY, STABILIZÁTORY, SOJU, ATD.

VYRÁBÍME POUZE Z ČERSTVÉHO MASA.

Výrobky balíme i vakuově nebo do varných obalů.

Vyrábíme nejširší sortiment krmiv pro psy a kočky v ČR:

mražená masa, sušené pochoutky,suché super premiové krmivo Max ze 100% masa, ručně plněné masové konzervy Max pouze ze svaloviny, konzervy paté ze 100% masa, konzervy chunky, sterilizované salámy."

 

Novinkovač
Zadejte svou adresu pro odebírání informací o novinkách a slevách.
Toplist
TOPlist